Egileak:
Lara Fernández
Ibai Silicato
Izaro Rojo
2. Kategoria 18/26 urte
Ermua, Bizkaia
Egileak:
Lara Fernández
Ibai Silicato
Izaro Rojo
2. Kategoria 18/26 urte
Ermua, Bizkaia
Egileak:
Pablo Crespo
Julen Brunet
Uxue Serrano
Fatou Coly
Jokin Berrueta
Aimar Sainz de Murieta
Malang Bodian
Ander Blanco
Ekain Cengotitabengoa
Daniel Fernandes
1. Kategoria 12/17 urte
Elorrio, Bizkaia
Egileak:
Xabier Aiarza
Assane Diop
Iker Forcada
Aitor Gomez
Matxalen Gonzalez
Uxue Sanchez
1.go kategoria, 12/17 urte
Amorebieta, Bizkaia
Egileak:
Gorka Bidaguren
Jone Pérez
Garazi Toral
Alba Corrales
Julen Lozano
Ainhize Tejedor
Itsaso Azkue
Endika Camiruaga
Oihane Martin
Nora Martínez
Ian Olmo
Peru Pujana
1. Kategoria 12/17 urte
Bilbao, Bizkaia
Egileak:
Aila Jimenez
Iker Lopez
Ager Cañas
Iñigo Zaballa
Eztizen Astorga
Itsasne del Bado
Nahia Garzon
1. Kategoria 12/17 urte
Bilbao, Bizkaia
Egileak:
Laura Blanco Quintela
Ane Etxebarria Bilbao
Maitane Pérez Asensi
Isortze Formoso Rubio
2. Kategoria 18/26 urte
Santurtzi, Bizkaia
Egileak:
PEIO ASTORKIA AZKUNA
BIDANE BARRENETXEA SARRIONAINDIA
ANDER BENGOETXEA ASTOREKA
YAIZA FLORES PASCUAL
JON GASCON PAJARES
PAUL GANUZA GOMEZ
LEONARDO DANIEL GARCIA
JON GARCIA ARCARAZO
EKAITZ JARDON CHAPARRO
GAIZKA JAUREGI BELDARRAIN
OSERTZ RODRIGUEZ FLORES
YERAY RODRIGUEZ NIETO
AROA MARCOS CASASALTAS
IRAIDE RAMOS ZABALA
AINHOA SEVILLANO CUEVAS
UXUE ROMERO BALBIN
CRISTINA MITRU
PAULE ZABALA GONZALEZ
MIKEL ITURRIAGA CONDE
LIDIA TARAS
1. Kategoria 12/17 urte
Amorebieta, Bizkaia
Egileak:
MARKEL EGUILIZ
AIMAR KORTAJARENA
MARKEL DIAZ
AKETZA ALVAREZ
CRISTIAN CHAPARRO
AMIRA CHAARA
JON JUSTO
UNAI SOUSA
OIER MONTES
1. Kategoria 12/17 urte
Arrigorriaga, Bizkaia
Egileak:
SENDOA BARRIO
MARIA ARBELOA
ALEX ESPILLA
ENARA POLLEDO
GORKA LARRINAGA
SAIOA ARAS
UGAITZ GALDOS
IRUNTZE HERNANDEZ
DANIEL SANTAMARIA
NEREA ISUSI
TXABER SAIN DE LA MAZA
ANDREA CRESPO
PAUL IBAÑEZ
ENERITZ HERNAIZ
IBON ARAS
PERU PALACIO
1. Kategoria 12/17 urte
Karrantza, Bizkaia
Egileak:
NAIA BUONAMISIS
NAIA FERNANDEZ
IRATI GARCIA
DAVID FERNANDEZ
OIHANE MORENO
ASIER PRIETO
NAROA RIOS
AINARA ZARRAGA
ERLANTZ CABALLERO
UNAI DE LEON
HUGO GONZALEZ
LUCIA GONZALEZ
ENEKO HURTADO
SAIOA QUEVEDO
DAVID VILARIÑO
IKER ABARKA
ASIER MUÑOZ
UXUE NAVARRO
ALAZNE RAMOS
DAVID SÁNCHEZ
1. Kategoria 12/17 urte
Erandio, Bizkaia